...godne wsparcie w trudnych chwilach...

 

Pod całodobowym numerem telefonu 506-090-977 lub 509-097-595 funkcjonuje zakład pogrzebowy firmy PTHU Interpromex działającego przy Cmentarzu Komunalnym w Będzinie.

 

Jeżeli zgon nastąpił poza szpitalem, należy zawiadomić lekarza rodzinnego lub lekarza pogotowia ratunkowego (w przypadkach nagłych). Podstawą do zawiadomienia zakładu pogrzebowego jest karta zgonu, lub inny dokument stwierdzający zgon.

Po zgłoszeniu pod nr telefonu 506-090-977 lub 509-097-595 wyspecjalizowany zespół pracowników w krótkim czasie niezbędnym na dojazd do miejsca zgłoszenia, przyjeżdża po ciało osoby zmarłej, które zostanie przetransportowane do chłodni.

 

Najbliższa rodzina jest zobowiązana w terminie do 3 dni od daty zgonu ( a w przypadku choroby zakaźnej do 24 godzin) zarejestrować zgon we właściwym (dla miejsca zgonu) Urzędzie Stanu Cywilnego.

Po wydaniu przez USC aktu zgonu Rodzina może zgłosić się do Biura zakładu pogrzebowego przy ulicy 27 stycznia 11 (czynne pn-pt 8.00 - 16.00, sob. 8.00-12.00)

 

 

 

Nasz zakład pogrzebowy dysponuje nowoczesnymi środkami transportu zmarłych oraz niezbędnym wyposażeniem sanitarnym. Nasi pracownicy  przyjmują telefoniczne zlecenia i dokonują odbioru ciał osób zmarłych.Pozostałe szczegóły związane z pochówkiem - wszelkie formalności - ustalicie Państwo w naszym biurze.

  

 

Skorzystanie z usług naszej firmy to gwarancja uzyskania przez rodzinę realnego wsparcia oraz etycznego postępowania z ciałem osoby zmarłej.